PP 083 TORO BRAVO "Tik į priekį"

by PASIDARYK PATS records

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  Purchasable with gift card

    €5 EUR  or more

   

 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  Comes in Digi pack, with artwork by Va tau ir dizainas

  Includes unlimited streaming of PP 083 TORO BRAVO "Tik į priekį" via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 2 days
  edition of 300  41 remaining

    €8 EUR or more 

   

 • T-Shirt/Apparel + Digital Album

  It's made on 100% semi-combed Ringspun cotton, Reinforcing tape at neck, Elastane rib collar
  STYLE : CLASSIC / Short sleeves / 190gr.

  Includes unlimited streaming of PP 083 TORO BRAVO "Tik į priekį" via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 2 days
  edition of 50  4 remaining

    €15 EUR

   

 • Full Digital Discography

  Purchasable with gift card

    €135 EUR or more (50% OFF)

   

 • TORO BRAVO "knuckle-duster"
  T-Shirt/Apparel

  It's made on 100% semi-combed Ringspun cotton, Reinforcing tape at neck, Elastane rib collar
  STYLE : CLASSIC / Short sleeves / 190gr.

  Sold Out

1.
Debilų šou Ir gaila man, kad taip yra Pasaulis šis – visai šikna Ir žmonės jame visai buki Be savo nuomonės visi. Tiklsiau yra, bet ji viena Tikrai tik ta dalia, dalia. Juoda skylė, gili duobė Karstas tam - būti laisvam. Pried. Debilų šou tave matau, Pirmoj eilėj, juodoj duobėj. O kas ją kūrė, tikrai išdūrė Eilinį kartą Briuselio šaika Ir sako jie:“Pas jus blogai, Ryškiom spavo snukius dažai.“ Ir gaila man, kad taip yra, Pasaulis šis – visai šikna. Ir žmonės jame – visai buki, Be savo nuomonės visi. Pried. Tau sakau, debilų šou, Pirmoj eilėj, juodoj duobėj.
2.
Ei ramiai 02:48
Ramiai! Nežinau, bet man sunku Gyventi būtuoju laiku Amžino nieko nėra, Jei vakar – taip, šiandien – jau ne. Asmeniškai nereik ieškot, Visiem taip pat, Ne vienas toks. Tava mirtis man nesvarbi, Ne pirmas čia, O, brol, guli. Ir liūdna man, kad sistema, Ir valdžioje ir žmoguje, Visi kaip vienas, Už ką kovot? Juk esat šunys, Nereik meluot! Amžina tik ta nata, Kuri skambės pabaigoje Jei būtų taii kažko pradža, Neveltui tiek stovėjau čia. Pried. Ei, ramiai! Mes čia amžinai!
3.
Tavo vertybės Stabdom? Nestabdom. Mes gi kartu, Tavęs nepaklausti, Tikrai negaliu, Tiek metų į priekį, Vingiuotais keliais, Savo bičiulį, priimk išdidžiai Ir buvo sugrota visai kaip tada, Kai dviese prieš penkis stovėjom greta. Dar išmėginta draugai pinigais Tik laiko galybei pralošta tikrai. Praloši dar kartą, Jau už tą pastatei. Juk nuostabūs dalykai Netrunka ilgai, Tai stabdom? Nestabdom. Davai atvirai! Šį kartą bičiuli, Pavarom kietai! Pried. Tavo vertybės, teikia tvirtybės.
4.
Tik į priekį! Pasakyki, senas drauge, Kiek čia mes esam atsiklaupę? Lyg ir ne visai šventa vieta, Bet kiek daug vilčių sudėta. Negailėta ir laimėta, Nemeluota, o kovota, Subrandinta, padalinta, Stok ant kojų, nemeluoju. Pasakyki, senas drauge, Ar vis dar esame mes pečius suglaudę Dar jaučiu aš tavo silpną pulsą Bet ką tegul daro, nesigulsim. Neišduosi, neparduosi, Visąlaik pečiu užstosi Misija, dar nebaigta, Tad į priekį su aistra. Pried. Tik į priekį, tik į priekį, ir ne kitaip, Tavo žodis, mano šuolis, ar išgirdai? ---------------------------------------------------------------------- Forever forward! Tell me, old friend How long we’re praying for this? Not so sacred place, it seems But how much hope we brought here We didn’t grudge and we won, We used no tricks – we fought We matured, we shared everything Stand strong on your feet, no lies here Tell me, old friend Do we still stand shoulder to shoulder? Your pulse’s getting weak but I can still feel it And anything they do, they won’t bring us down We won’t betray, we won’t rat And you always got my back We still got our mission So forever forward – with passion Chorus: Only forward, forward forever – that’s the only way It’s our word and it’s our balls, you hear what I say?
5.
Oi! mate 02:57
Nereikia Viskas čia sotu, viskas tvarkinga Darbo yra, babkių nestinga. Rajonas gražus, chata – tėvų, Nei subinės plėšt, nei dėti pastangų. Sotus, laimingas, sraigtas minios, Kam eiti prieš srovę, medalio neduos Viskas suplanuota, viskas gražu Papulti į bala, reikia daug pastangų. Bet pyst į balą, ir sėdi tenais, Su locho galvele – nesupratai. Niekas nesakė, kad būna žmonių, Kurie pjauna liežuvį didžiuliu peiliu. Pried. Nereikia
6.
Futbolas Šlapias lietus nuplauna varžovų balsus Riaušės bus! Ei! Vyrukai, paslėpkite ginklus! Ultros žodis į dangų eina, tad užtraukiam dar vieną dainą! Pjautas smūgis – tinklas yra! Tribūnų gausmas ilgai netyla. Prakaitas mušą, gerklė prikimo, Liko žaisti – galas pratęsimo. Trečias kėlinys – jis turi būti mūsų! Lemtis tikrai palaimins ryžtą Hools’ų Be baimės, triukšmo, taktinių klaidų. Tvirtai žengsime pergalės keliu. Pried. Duok man ranką brolau, Mes kovosime kartu, ir apginsime garbę, mūsų spalvų.
7.
Kartu 03:21
Kartu Mes Oi! Fanai, hooligan’ai, Ne rajonski bandziuganai, Be modnų pričindalų, Be pustuščių bokalų. Ką sakėm – tą padarėm, Ir jokių naglų charių, Nei keista, stebuklinga, Nes žodis mūsų nepinga. Amžinos vertybės nerealios galybės Už žodį atsakyti, silpnesnio nekliudyti, Susmukusį žmogelį nusiųst į naują kelią, Mažiau tarnauti sistemai, kozioliškai chimerai. Manau, kad variantas - palikti lochu mentą Da pochui ufonautai, neskrisim, dar per anksti. Juk viskas dėl idėjos, širdies juk negalėjom. Tiesa – svarbiau už viską, ir ačiū tau už ryžtą. Pried. Petys į petį visada, Tiek metų mes drauge.
8.
Nereikia 01:58
Nereikia Viskas čia sotu, viskas tvarkinga Darbo yra, babkių nestinga. Rajonas gražus, chata – tėvų, Nei subinės plėšt, nei dėti pastangų. Sotus, laimingas, sraigtas minios, Kam eiti prieš srovę, medalio neduos Viskas suplanuota, viskas gražu Papulti į bala, reikia daug pastangų. Bet pyst į balą, ir sėdi tenais, Su locho galvele – nesupratai. Niekas nesakė, kad būna žmonių, Kurie pjauna liežuvį didžiuliu peiliu. Pried. Nereikia
9.
Prabusk žmogau! Viena akis primerkta Galva žemyn nuleista Ausys raudonos iš gėdos Vėl pramiegojai Kalėdas Baro kampe užsispaudęs Lyg apkase dviese Po vieną už vyrus gyslotus Ir snukiu į salotas. Žiū, nutyso jau seilė, Lyg liežuvis gyvatės, Smagu taip sėdėti, gulėti Akim užmerktom į pasaulį žiūrėti Geriau jau nebus, Atsigerk už draugus, mus. Svarbiausia, kad maža nebūtų Juk daugiau – ne mažiau. O dabar reziume: Kur tavoji garbė? Kuo buvai ir kas esi? Nesusivokia visi. Kaliausė daržo beliko Drebantis tu lauki ryto. Ir svajoji tu senai Tesugrįžta tie laikai. Pried. Tau sakau, prabusk jau!

about

Čiubas-voice, Narušis - drums, Mindas - guitar, Artūras - bass.
Guest: Dovydas (Timid Kookie) - guitar
Musik & lyrics - Toro Bravo
Recorded: Jurgis@EleventyOne Audio
Mastered: Lomix @ Hodila records
Atrwork - Vilija Dagilyte (Va tau ir dizainas)


Review by THOUGHTS WORDS ACTION - thoughtswordsaction.com/2020/09/26/tbtip

credits

released April 20, 2019

This is coproduction:
83 records (UK)
Street Influence Records (Russia)
No Justice Records (Belorus)

license

all rights reserved

tags

about

PASIDARYK PATS records Lithuania

PASIDARYK PATS it's nonprofit label,distro & booking which was decided to set up on purpose to introduce to the world with different kind of music nor traditional music. Our aim is to release qualitative records of present & upcoming punk bands.
PASIDARYK PATS does not only music's publishing/trade ,but also distribution of the other labels and arrangements of gigs...
... more

contact / help

Contact PASIDARYK PATS records

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like PASIDARYK PATS records, you may also like: